Praca bez sensu. Teoria

David Graeber

Wydanie: Cena:
62,91 zł
62,91 zł 69,90 zł -10%

Opis książki

Książka roku 2018 "Financial Timesa" i "Timesa".

Na pytanie: "Czy Twoja praca daje światu coś sensownego?" 37% Brytyjczyków i 40 % Holendrów odpowiada, że za istnieniem ich zajęcia nie przemawia nic. Czy myślisz, że twoja praca ma znaczenie? Jeśli uważasz, że nie, to prawdopodobnie masz rację – i należysz do coraz większego grona osób wykonujących zawody, które nie mają żadnego sensu.

Antropolog David Graeber w swojej najnowszej książce zgłębia zjawisko prac bez sensu i zastanawia się, co to mówi o dzisiejszym systemie społeczno - gospodarczym. 

Recenzje

nagrody

Książka Roku 2018 „Financial Times”

Książka Roku 2018 „The Times”

Szczegóły

Liczba stron:
448
Tytuł oryginału:
Bullshit Jobs. A Theory
Tłumaczenie:
Mikołaj Denderski
Projekt okładki:
Marcin Hernas | tessera
Skład:
Marcin Hernas | tessera
ISBN twarda oprawa:
978-83-66232-43-3
Rok wydania:
2019
Wysokość w mm:
238
Szerokość w mm:
165
Wydanie:
Twarda okładka

Zobacz też

BIO

David Graeber

David Graeber (1961) - antropolog, aktywista. Nie tylko wykłada na London School of Economics, ale jest też jednym z ważniejszych uczestników ruchu Occupy Wall Street (ponoć to on wymyślił hasło o 99 procentach). Jest autorem książki Dług. Pierwsze pięć tysięcy lat, która również ukaże się nakładem Wydawnictwa KP.

fot. Courtesy of Melville House

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies