Wydawnictwo Krytyki Politycznej | Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
ul . Jasna 10 lok. 3





REDAKCJA





Julian Kutyła





redaktor naczelny, prawa autorskie
julian.kutyla@krytykapolityczna.pl





Jan Kapela





redaktor prowadzący: ekologia, feminizm, kultura współczesna, beletrystyka
jan.kapela@krytykapolityczna.pl




Justyna Pelaska





redaktorka prowadząca
justyna.pelaska@krytykapolityczna.pl







Krzysztof Tomasik





redaktor inicjujący: biografia, reportaż, literatura faktu, beletrystyka
krzysztof.tomasik@krytykapolityczna.pl





Patryk Walaszkowski





sekretarz redakcji, redaktor prowadzący: humanistyka, historia, sztuka, teatr
patryk.walaszkowski@krytykapolityczna.pl


 






dystrybucja










Bartłomiej Modzelewski





kierownik działu, sprzedaż, e-booki
bartek.modzelewski@krytykapolityczna.pl





Marta Piątkowska


rozliczenia
marta.piatkowska@krytykapolityczna.pl




Paweł Paprota


sklep online
pawel.paprota@krytykapolityczna.pl











pROMOCJA










Karolina Krakowska


kierowniczka działu


karolina.krakowska@krytykapolityczna.pl




Vendula Czabak


promocja


vendula.czabak@krytykapolityczna.pl





Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies