Wyspa Spokoju. Jak mindfulness pomaga w trudnych sytuacjach

Zuzanna Ziomecka

Wydanie: Cena:
27,93 zł
27,92 zł
27,93 zł 39,90 zł -30%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 39,90


Opis książki

Wyspa spokoju nie jest zwykłem poradnikiem. To osobista opowieść o tym jak Zuzanna Ziomecka i jej dwunastu bohaterów i bohaterek, z pomocą mindfulness, poradziło sobie z poważnymi wyzwaniami w życiu prywatnym i zawodowym.

Wyzwania są częścią życia każdego z nas. Niezależnie od tego, ile zarabiasz, jakie posiadasz wykształcenie, umiejętności i talenty, nie unikniesz przeszkód na swojej życiowej drodze. Wyspa spokoju jest zaproszeniem, by ze świadomości, że życie jest ścieżką pełną zakrętów, przejść do umiejętności pokonywania ich z opanowaniem i spokojem. Mindfulness właśnie temu służy.

Znajdziesz tutaj teorię wspartą wiedzą naukową, praktyczne ćwiczenia, nagrane instrukcje do medytacji. rady dla początkujących oraz historie osób, które dzielą się swoim doświadczeniem jak mindfulness pomaga im w życiu. 

Dzięki Wyspie spokoju dowiesz się:

    • na czym polega mindfulness i co zmienia w mózgu

    • jak praktykować formalnie przez medytację i nieformalnie w codziennych sytuacjach

    • jak się uspakajać się i odkrywać swoje rzeczywiste potrzeby

    • jak zaufać swojej intuicji i jej używać

    • jak radzić sobie ze swoim krytycznym wewnętrznym głosem

    • jak rozpoznać i radzić sobie ze stresem

    • jak wychodzić z konfliktów

    • jak podejmować trudne decyzje

    • jak stawiać czoło sytuacjom bez wyjścia

Matronaty/patronaty

Recenzje

Szczegóły

Liczba stron:
256
Opracowanie graficzne:
Marcin Hernas
Ilustracja na okładce:
Agata Endo Nowicka
ISBN:
978-83-66586-59-8
Rok wydania:
2021
Typ oprawy:
miękka ze skrzydełkami
Wysokość w mm:
132 mm
210 mm
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Zuzanna Ziomecka

Zuzanna Ziomecka - dziennikarka i trenerka specjalizującą się w rozwoju zdolności przywódczych poprzez uważność i psychologię pozytywną. Jest wiceprezeską Polskiego Instytutu Mindfulness - fundacją zajmującą się certyfikacją nauczycieli mindfulness - oraz dyrektorką programową w WellCome Institute, gdy tworzy autorskie programy rozwojowe dla międzynarodowych firm. Zuzanna jest czołową europejską ekspertką w dziedzinie uważności, redukcji stresu i regulacji emocji. Wcześniej zajmowała kierownicze stanowiska w projektach medialnych takich jak Aktivist, Gaga, Exklusiv, Mała Czarna, Przekrój i Wysokie Obcasy.

Czytaj więcej

Wokół książki

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia