Cyfrodziewczyny

Karolina Wasielewska

Wydanie: Cena:
19,95 zł
34,90 zł
39,90 zł
19,95 zł 39,90 zł -50%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 39,90


Opis książki

Akuszerkami informatyki w Polsce były kobiety. W PRL na równi z mężczyznami konstruowały i programowały pierwsze komputery. Wiele bohaterek tej książki pracowało na stanowiskach kierowniczych, dostawało nagrody za swoje projekty i wynalazki, cieszyło się uznaniem w kraju i za granicą.

I to właśnie ich herstorie przypomina autorka książki.

Matronaty/patronaty

Recenzje

Szczegóły

Opracowanie graficzne:
Marcin Hernas | tessera
Projekt okładki:
Marcin Hernas | tessera
ISBN:
978-83-66232-87-7
Rok wydania:
2020
Wydanie:
Audiobook
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Karolina Wasielewska

Dziennikarka i autorka popularnego bloga Girls Gone Tech. Pracuje też jako prezenterka wiadomości w radiu. Autorka książek "Cyfrodziewczyny. Pionierki polskiej informatyki" oraz "Polka gola! O kobietach w futbolu".

Czytaj więcej

Wokół książki

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia