50 twarzy Tindera

Joanna Jędrusik

Wydanie: Cena:
23,94 zł
20,94 zł
23,94 zł
23,94 zł 39,90 zł -40%

Opis książki

Bridget Jones na ostro z kontem na Tinderze. Mniej o ciuchach. Więcej o seksie!

Szukasz sensu na jedną noc? A może seksu na całe życie? Polizwiązku z kilkoma fajnymi osobami? Stałej, monogamicznej relacji? Dalej nie możesz znaleźć miłości? A może była, ale się skończyła?

Na Tinderze możesz znaleźć to wszystko, a nawet więcej.

Asia Jędrusik korzystała z tej apki tak intensywnie, że momentami aż bolał ją kciuk od przewijania potencjalnych partnerów. I tylko raz umówiła się na randkę z fanem Breivika.

Czytając jej przygody na przemian chce się płakać i wybucha się śmiechem. Nie zdziw się jednak, gdy w przezabawnie opisywanych przez nią randkach, odnajdziesz portrety osób przypominające twoich znajomych.

50 twarzy Tindera to fascynujący autobiograficzny reportaż o poszukiwaniu bliskości, seksu i sensu, praktyczny poradnik randkowania i obsługi relacji damsko-męskich.

Recenzje

wideo

Matronaty/patronaty

Szczegóły

Liczba stron:
288
Projekt okładki:
Marcin Hernas | tessera.org.pl
Skład:
Marcin Hernas | tessera.org.pl
ISBN miękka oprawa:
978-83-66232-16-7
Rok wydania:
2019
Typ oprawy:
miękka ze skrzydełkami
Wysokość w mm:
205
Szerokość w mm:
132
Wydanie:
Audiobook
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Joanna Jędrusik

Joanna Jędrusik – kulturoznawczyni, przez lata na etacie w korpo. Prowadzi fanpejdża: Swipe me to the end of love. Lubi Balzaca i gry komputerowe.

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies