Wydanie: Cena:
39,90 zł
34,90 zł
39,90 zł

Opis książki

Wszyscy kochamy dzieci, ale chyba żadna matka nie jest świadoma wszystkich trudów macierzyństwa, dopóki własny bąbelek nie zacznie przebierać nóżkami w jej łonie. Zgaga, nudności i kopanie w podbrzusze (bez ostrzeżenia) to dopiero początek kłopotów.

Bachor to pełen czarnego humoru antyporadnik. Nie tylko dla rodziców. Rozbawi i pouczy pragnących potomstwa, ale też nawet najbardziej wytrwałe matki i cierpliwych ojców. Chyba nie ma na świecie takiego rodzica, który nigdy nie miałby czasem ochoty powiedzieć sobie dość, a swojemu bachorowi, żeby żarł gruz albo przynajmniej w końcu zasnął.

Matronaty/patronaty

Recenzje

wideo

Szczegóły

Liczba stron:
352
Ilustracje:
Łukasz Pyrka
Skład:
Marcin Hernas | tessera
ISBN:
978-83-66232-31-0
Rok wydania:
2020
Wysokość w mm:
210 mm
Szerokość w mm:
132

Zobacz też

BIO

Dominika Węcławek

Pisarka, dziennikarka, scenarzystka komiksowa. Mać naczelna satyrycznego pisma parentingowego Bachor. Autorka powieści Upadła świątynia, Skoczkini. Zapiski z międzygwiezdnego lotu, współautorka Antologii polskiego rapu oraz Matko, czy możesz mieć wszystko? Kultowe teksty z serwisu FOCH! Prywatnie wiedźma i matka trójki dzieci.

Czytaj więcej

Katarzyna Nowakowska

Dziennikarka, redaktorka, felietonistka. Od wielu lat związana z mediami kobiecymi i lifestyle’owymi. Była redaktor naczelną internetowego serwisu dla kobiet Foch.pl i współzałożycielką Bachora. Zwierzę miejskie, matka dzieciom (sztuk dwie) i fanka Davida Bowiego. Lubi gluten, cierpi na nietolerancję chamstwa i głupoty.

Czytaj więcej

Anna Rączkowska

Dziennikarka w magazynie Twój STyl, performerka, sportowczyni. Blogerka bez spektakularnych sukcesów. Uprawia wszystkie sporty świata, wrzeszczy ze sceny w Chórze kobiet, gotuje prosto i zdrowo na jedengarnek.pl, wymyśla złe stylizacje jako BlindBloger. Obserwuje świat od gorszej, brzydszej strony, bo ta zawsze wydawała jej się bardziej interesująca. Matka dwójki. Skrycie marzyła o trójce, ale zabrakło jej pokojów w mieszkaniu. 

Czytaj więcej

Wojciech Grajkowski

Dawniej biolog i badacz edukacji, z czasem coraz bardziej autor: od podręczników, przez książki dla dzieci i bloga Kompostownia, po gry planszowe. Z “Bachorem” początkowo zetknął się jako czytelnik i osobiście doświadczył jego dobroczynnego wpływu na psychikę świeżo upieczonego ojca. W wolnym czasie biega po lesie, podśpiewuje i martwi się na zapas.

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies