Wydanie: Cena:
31,92 zł
19,92 zł
31,92 zł 39,90 zł -20%

Opis książki

Koryta rzek i niecki jezior wyschły. Trawy pożółkły. Na bladym od upału niebie od dawna nie pojawił się żaden obłok. Na pustyni, w cieniu kamieni chroni się przed słońcem mała Koo. Wcześniej wraz z całą rodziną mieszkała w gałęziach drzewa, miała sąsiadów i dopiero co nauczyła się latać.

Katastrofa nie spadła znienacka. Nadciągała powoli i być może zwierzęta mogły jej zapobiec.  Co się stało z wodą? Dlaczego jej zabrakło? Czy Koo znajdzie odpowiedzi na te pytania, czy poradzi sobie sama na pustyni? "Żaba" Katarzyny Przyborskiej z ilustracjami Marty Przybył to historia, która niedługo może się przytrafić również nam, ludziom. To, jaką lekcję wyciągniemy z przygód zwierzęcych bohaterów tej książki, zależy już od nas. 

To propozycja dla grupy wiekowej 6+. 

Matronaty/patronaty

Recenzje

Szczegóły

Liczba stron:
90
Ilustracje:
Marta Przybył
Skład:
Marta Przybył
ISBN:
978-83-66586-02-4
Rok wydania:
2020
Wysokość w mm:
210 mm
Szerokość w mm:
297
Wydanie:
Audiobook
Twarda okładka

Zobacz też

BIO

Katarzyna Przyborska

Redaktorka strony KrytykaPolityczna.pl, antropolożka kultury, studentka The Graduate School for Social Research IFiS PAN; mama. Była redaktorką w Ośrodku KARTA i w „Newsweeku Historia”. Współredaktorka książki „Salon. Niezależni w »świetlicy« Anny Erdman i Tadeusza Walendowskiego 1976-79".

Czytaj więcej

Marta Przybył

Studiowała  grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz arteterapię na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Od wielu lat współpracuje z  organizacjami pozarządowymi, instytucjami kultury, wydawnictwami w roli graficzki.  Od 2017 związana z działem edukacji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. 

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies