Mam na imię Jazz

Jazz Jennings , Jessica Herthel

Wydanie: Cena:
35,91 zł
35,91 zł 39,90 zł -10%

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.

Opis książki

Historia transpłciowego dziecka oparta na prawdziwym doświadczeniu Jazz Jennings, która stała się rzecznikiem transdzieciaków na całym świecie

Od kiedy miała dwa lata, Jazz wiedział, że ma mózg dziewczyny w ciele chłopca. Uwielbiała róż, ubierać się jak syrenka i źle się czuła w ubraniach dla chłopców. To niepokoiło jej rodzinę, do momentu gdy rodzicie zabrali ją do lekarza, który wytłumaczył im, że Jazz jest osobą transpłciową i taka się urodziła. Historia Jazz, oparta na jej prawdziwym doświadczeniu, opowiedziana jest w jasny i prosty sposób, co docenią zarówno dzieci, jak i ich rodzice i nauczyciele.

Szczegóły

Liczba stron:
28
Tytuł oryginału:
I am Jazz
Opracowanie graficzne:
Shelagh McNicholas
Projekt okładki:
Shelagh McNicholas
ISBN:
978-83-66232-20-4
Szerokość w mm:
270
Wydanie:
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Jazz Jennings

Jazz Jennings - amerykańska YouTuberka, modelka, prezenterka telewizyjna i działaczka LGBT. Jest jedną z najmłodszych znanych osób transpłciowych i honorową współzałożycielką TransKids Purple Rainbow Foundation, którą ona i jej rodzice założyli, aby nieść pomoc transpłciowej młodzieży. 

foto: Steven Pisano

Czytaj więcej
JH

Jessica Herthel

Jessica Herthel - dyrektorka Stonewall National Education Project, który tworzy sieć szkół przyjaznych osobom LGBTQ i opracowuje materiały edukacyjne dla klas.

Czytaj więcej

Aktualności

Produkt został dodany do Twojej listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies