Jak urządzić Skrzatowisko

Jak urządzić Skrzatowisko

Ewa Łętowska, Krzysztof Pawłowski

Wydanie: Cena:
29,52 zł
29,52 zł 36,90 zł -20%

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.

Opis książki

W Skrzatowisku mieszkają obok siebie skrzaty, elfy, krasnoludy, pokemony, smoki, trolle i gobliny. Każdy jest inny, każdy ma swoje troski i zwyczaje. Czasem się lubią, a czasem kłócą. Ale wszyscy chcą żyć razem.

Co trzeba zrobić, żeby nie było kłótni w Skrzatowisku? Trzeba przestać krzyczeć, usiąść razem i napisać Konstytucję.

Profesor Ewa Łętowska zna się na konstytucji jak mało kto i razem z Krzysztofem Pawłowskim pokazuje w swojej bajce, że konstytucja przydaje się każdej społeczności - od tej chwili ta sprawa będzie jasna także dla dzieci!


Matronaty/patronaty

Recenzje

Szczegóły

Liczba stron:
56
Tytuł oryginału:
Jak urządzić Skrzatowisko
Opracowanie graficzne:
Acapulco Studio
Redakcja:
Magdalena Jankowska
Skład:
Acapulco Studio
ISBN:
978-83-65853-56-1
Rok wydania:
2018
Typ oprawy:
twarda
Wysokość w mm:
230
Szerokość w mm:
160
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Krytyki Politycznej

Zobacz też

BIO

Ewa Łętowska

Ewa Łętowska – profesor nauk prawnych, członek rzeczywisty PAN, członek korespondent PAU, pierwsza rzecznik praw obywatelskich (1988-1992), sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego (1999-2002) i Trybunału Konstytucyjnego (2002-2011). Autorka książek, artykułów, esejów (nagroda PEN Club Polska), felietonów poświęconych prawu (konstytucyjne, cywilne, prawa człowieka) oraz audycji radiowych i telewizyjnych poświęconych muzyce poważnej. Współautorka (wraz z Krzysztofem Pawłowskim) dwóch książek dla dzieci: Matylda w Operze (2015), Matylda i Gala Stulecia (2016).

foto: Adrian Grycuk | CC BY-SA 3.0 pl

Czytaj więcej

Krzysztof Pawłowski

Krzysztof Pawłowski - filozof, autor książek Ktoś puka do naszych drzwi (2007), Na szczęście można mieć pecha (2011) oraz współautor (wraz z Ewą Łętowską) dwóch książek dla dzieci: Matylda w Operze (2015), Matylda i Gala Stulecia (2016).

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies