Zaufanie
Wydanie: Cena:
0,00 zł
0,00 zł

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.

Opis książki

Książkę można zamówić bezpłatnie (maksymalnie 1 egzemplarz) jako dodatek do każdego innego zamówienia książkowego składanego w naszym sklepie.

Ufać komuś to na przykład rozmawiać z kimś szczerze i wierzyć, że ta osoba nie wykorzysta tego przeciwko nam, choćby w internecie. Jak się ufa, świat staje się przyjemniejszy.

Czy wiecie, że w sklepach, w których nie ma kamer, bardzo rzadko dochodzi do kradzieży? Albo że dzięki wzajemnemu zaufaniu łatwiej poznaje się nowych przyjaciół?

W końcu co to za świat, w którym wszyscy są podejrzliwi? W książeczce o zaufaniu sprawdzamy, czy i dlaczego ludzie sobie ufają oraz jak to wpływa nie tylko na życie naszej bohaterki, Elizy. Bo tam gdzie ludzie sobie ufają, wszystkim żyje się lepiej!

Posłuchaj

Szczegóły

Liczba stron:
54
Tytuł oryginału:
Zaufanie
Ilustracje:
Anna Pluta
Projekt okładki:
Anna Pluta
ISBN:
978-83-64682-49-0
Rok wydania:
2015
Typ oprawy:
twarda
Szerokość w mm:
210

Zobacz też

BIO

Anna Cieplak

Anna Cieplak (1988) - animatorka kultury, aktywistka miejska, autorka książki (Zaufanie, 2015), na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą (od 2009 w Świetlicy Krytyki Politycznej "Na Granicy" w Cieszynie) nagrodzona za działalność w zakresie kultury przez MKiDN (2014), stypendystka w ramach programu "Aktywność obywatelska" (2015).  Za swój debiut otrzymała Nagrodę im. Witolda Gombrowicza i Nagrodę Conrada.

Anna Cieplak - facebook

Czytaj więcej
LO

Lidia Ostałowska

Lidia Ostałowska – polska dziennikarka, reportażystka, pisarka, działaczka społeczna. Autorka książek Cygan to Cygan (2000), Farby wodne (2011), Bolało jeszcze bardziej (2012).

Czytaj więcej

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies