Krew i honor

Michał Zygmunt

Wydanie: Cena:
31,92 zł
27,92 zł
31,92 zł 39,90 zł -20%

Opis książki

Warszawa, wiosna 1936 roku. 

Jakub Berg ma wszystko. Przynajmniej tak mu się wydaje. Dużo seksu, mocnych wrażeń i niekończącej się zabawy, a przede wszystkim bardzo dużo pieniędzy. Całe jego życie odmieni jedna impreza – tej nocy pozna Julię i Franka. Piękna córka carskiego generała i tajemniczy uciekinier z dalekiej prowincji rzucą go w objęcia szalonej przygody i równie szalonej miłości. Czekają go przemoc i romantyczne uniesienia, komunistyczna konspiracja i Żołnierze Wyklęci. 

Wybuchowa mieszanka, w której Stawka większa niż życie spotyka Tamte dni, tamte noce, Call Me By Your Name. 

Ta powieść cię zachwyci i zmieni twoje spojrzenie na polską historię. 

Recenzje

WIDEO

Patronaty/matronaty

Wsparcie

Zrealizowano m.in. w ramach stypendium z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz na Wyszehradzkiej Rezydencji Literackiej.  

Szczegóły

Liczba stron:
416
Projekt okładki:
Marianna Dębska
ISBN:
978-83-66232-79-2
ISBN wydanie e-book:
978-83-66232-92-1
Rok wydania:
2020
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
195
Szerokość w mm:
125
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Michał Zygmunt

Michał Zygmunt - pisarz, dziennikarz. Autor powieści New Romantic (2007), Lata walk ulicznych (2010), Nienawiść (2014). Jako nastolatek pracował przy młodzieżowych programach telewizyjnych TVP Wrocław i Polsatu. Był związany z wieloma mediami prasowymi i internetowymi, m.in. magazynami "Laif" i "Film", tygodnikiem "Wprost", portalami stopklatka.tv i o2.pl. W 2011 współtworzył serwis Onet Kultura i przez wiele lat z nim współpracował. Współautor dwóch antologii opowiadań i dwóch zbiorów tekstów filmoznawczych. Jego scenariusze Męczeństwo Sebastiana i Pink Blood, zgłoszone w ramach aplikacji artysty Karola Radziszewskiego, wyróżniano w finałach Nagrody Filmowej PISF i MSN.

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies