Wydanie: Cena:
31,43 zł
28,72 zł
31,43 zł 44,90 zł -30%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 44,90


Opis książki

Dorastanie nie jest łatwe. Szczególnie, gdy nie potrafisz dojść do ładu z tym, kim naprawdę jesteś. Ach, gdyby tak ukryć się w zaciszu własnego pokoju i odpłynąć w świat ukochanych musicali i fanfików… Nie byłoby tak źle. Niestety wakacje się kończą, a powrót do szkoły sponsoruje ci literka a jak antydepresanty. Jak inaczej wytrzymać z ludźmi? Wkrótce dochodzi do tego jeszcze jeden problem: chyba się zakochujesz. Nie potrafisz nazwać tego, co łączy cię z Leonem, ale jedno wiesz na pewno: ten chłopak odmieni twoje życie, bo masz już dość bycia grzecznym dzieckiem i potulnego spełniania cudzych oczekiwań.

Kultowa powieść o odkrywaniu siebie, byciu trans i zakochiwaniu się po raz pierwszy.
Film na podstawie książki dostępny na Netflix!

Szczegóły

Liczba stron:
376
Projekt okładki:
Katarzyna Błahuta
ISBN:
978-83-67805-02-5
Rok wydania:
2023
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
195
Szerokość w mm:
125
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Krytyki Politycznej

Zobacz też

BIO

Natalia Osińska

Natalia Osińska - absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Osiem lat przy taśmie w korporacji. Jedno oko w książkach, drugie w internecie.  

Czytaj więcej

Wokół książki

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia