Jak stworzyć wegański świat

Tobias Leenaert

Wydanie: Cena:
31,92 zł
27,92 zł
31,92 zł 39,90 zł -20%

Opis książki

W tej prowokującej do myślenia książce Tobias Leenaert wskazuje, że dotychczasowe strategie działania na rzecz praw zwierząt się nie sprawdziły. Pomimo działalności tysięcy zaangażowanych aktywistów i coraz bardziej błyskotliwych, a nie rzadko szokujących kampanii, spożycie mięsa i produktów odzwierzęcych wciąż rośnie. Leenaert prezentuje nową wizję tego, jak możemy stworzyć wegański świat. Biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację, gdy niemal całe społeczeństwo zależy od wykorzystywania zwierząt, potrzebujemy innego, bardziej pragmatycznego podejścia.

Recenzje

Szczegóły

Liczba stron:
320
Tytuł oryginału:
How to Create a Vegan World: A Pragmatic Approach
Tłumaczenie:
Aleksandra Paszkowska
Wstęp:
Peter Singer
Projekt okładki:
Sara Czyż
ISBN miękka oprawa:
978-83-66232-40-2
ISBN wydanie e-book:
978-83-66232-60-0
Wysokość w mm:
210
Szerokość w mm:
132
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Tobias Leenaert

prowadzi wykłady i szkolenia dla aktywistów, m.in. w ramach Center for Effective Vegan Advocacy (CEVA). Jest współzałożycielem ProVeg International, organizacji, która stawia sobie za cel zredukowanie spożycia mięsa i produktów odzwierzęcych o 50% do 2040 oraz autorem popularnego bloga The Vegan Strategist.

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies