Feminizm jest sexy

Feminizm jest sexy

Jennifer K. Armstrong

Wydanie: Cena:
31,41 zł
16,14 zł
31,41 zł 34,90 zł -10%

Opis książki

Feminizm jest sexy?! A właśnie że tak!
Przeczytaj i używaj – jak dobrych perfum ;)
 
W czasach, gdy blogosfera zajmuje się głównie trollingiem oraz ocenianiem wyglądu i życia seksualnego dziewczyn i kobiet, prawa reprodukcyjne są dalej przedmiotem politycznej walki, a na kobietach wywiera się presję, by potrafiły perfekcyjnie pełnić wszystkie zaplanowane dla nich role, feminizm jest coraz ważniejszy. Nie jako abstrakcyjna koncepcja – jako narzędzie, które pomaga z sukcesem pokonywać codzienne drobne pułapki związane z utartymi sposobami zachowania w pracy, w domu, na uczelni, ale też z flirtowaniem, randkowaniem i seksem.


 Jennifer Armstrong i Heather Rudulph z humorem pokazują, że jako współczesna feministka – o ile tylko masz na to ochotę – możesz nosić mini, używać błyszczyka i depilować się woskiem.  Kluczowe jest to, że  zarówno w sprawie swojego wyglądu jak we wszystkich innych, to TY decydujesz o sobie. Jeśli zgadzasz się z ostatnim zdaniem, ale do tej pory bałaś się używać wobec siebie słowa na „F”, przeczytaj tę książkę, a zrozumiesz, że bycie (z) feministką jest całkiem podniecające.

Matronaty/patronaty

Recenzje

Szczegóły

Liczba stron:
320
Tytuł oryginału:
Sexy Feminism: A Girl's Guide to Love, Success, and Style
Projekt okładki:
Magdalena Siemieniako
Skład:
Katarzyna Błahuta
ISBN:
978-83-65369-42-0
Rok wydania:
2016
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
210
Szerokość w mm:
132
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

JKA

Jennifer K. Armstrong

Jennifer K. Armstrong i Heather W. Rudulp są założycielkami portalu SexyFeminist.com. Przez piętnaście lat dziennikarskiej pracy zajmowały się kobiecymi sprawami oraz popkulturą. Są niedoskonałymi feministkami poszukującymi sposobów na wcielanie feministycznego aktywizmu w życie codzienne.

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies