CAMPania. Zjawisko campu we współczesnej kulturze

CAMPania. Zjawisko campu we współczesnej kulturze

Opracowanie Zbiorowe

Wydanie: Cena:
31,41 zł
31,41 zł 34,90 zł -10%

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.


Opis książki

Co to jest camp? Czy camp to kicz? Czy może sposób myślenia? Odkąd Susan Sontag napisała głośny esej Notatki o kampie, minęło ponad 40 lat, a pojęcie to stało się jednym z kluczy do opisu współczesnej kultury. W Polsce jednak wciąż jest nieznane.

CAMPania. Zjawisko campu we współczesnej kulturze przedstawia teksty młodych badaczy, którzy starają się zdefiniować lub redefiniować pojęcie campu. Opisują jego miejsce w literaturze, kinie i sztuce, zwłaszcza polskiej.
Książka zawiera teksty teoretyczne, a także monograficzne eseje − o katolicyzmie, konsumpcji, queer.

Autorzy: Bartłomiej Adler, Mateusz Borowski, Stefan Ingvarsson, Grzegorz Jankowicz, Tomasz Kaliściak, Piotr Kletowski, Łukasz Kłuskiewicz, Lidia Krawczyk, Anna Malinowska, Anna Mizerka, Piotr Oczko, Andrzej Serafin, Mateusz Skucha, Błażej Warkocki, Marcin Wilk.

Szczegóły

Liczba stron:
192
Skład:
Twożywo
ISBN:
978-83-61006-24-4
Rok wydania:
2008
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
210
Szerokość w mm:
158
Wydanie:
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Krytyka Polityczna

Zobacz też

BIO

OZ

Opracowanie Zbiorowe

Czytaj więcej

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies