Pocztówki z Iranu

Pocztówki z Iranu

Tomasz Larczyński

Wydanie: Cena:
35,91 zł
20,94 zł
35,91 zł 39,90 zł -10%

Opis książki

Wilgotne lasy hyrkańskie nad Morzem Kaspijskim, martwa Wielka Pustynia Słona, zimny Ardabil nad dawną granicą z Imperium Rosyjskim i zalane żarem tereny dawnej Persji. To Iran, którego nie znacie!

Tomasz Larczyński dojechał tam, gdzie nie docierają turystyczne busy czy pociągi. Dojechał rowerem. Te pełne krajobrazów, smaków, niezwykłej architektury i serdecznych ludzi Pocztówki z Iranu nie stronią przy tym od opisu życia społeczno-politycznego w tym niezwykłym kraju.

"Interesuje mnie ten Iran, o którym nie da się powiedzieć kompletnie niczego zaskakującego. Właśnie taki oczarowuje najbardziej – tam, gdzie poza łatwą egzotyką trafiamy na ludzkie historie, które bez tej formy tradycyjnego „etykietowego” wyróżnienia, mówią o samym człowieku."

fragment książki

Matronaty/patronaty

Recenzje

Szczegóły

Liczba stron:
320
Tytuł oryginału:
Pocztówki z Iranu
Projekt okładki:
Marcin Hernas
ISBN:
978-83-65853-74-5
Rok wydania:
2018
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Tomasz Larczyński

Doktor nauk historycznych oraz analityk rynku kolejowego. Publikuje m.in. w „Kurierze Kolejowym” i „Transporcie Publicznym”. Pracownik PAN Biblioteki Gdańskiej. Tworzy zespół Krytyki Politycznej w Trójmieście. 

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies