Krytyka Polityczna nr 48: Odwaga

Krytyka Polityczna nr 48: Odwaga

Opracowanie Zbiorowe

Wydanie: Cena:
13,93 zł
13,93 zł 19,90 zł -30%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 19,90

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.


Opis książki

Produkt Outletowy!

Książka Z Lekkimi Defektami Wizualnymi.

Przykładowe Uszkodzenia:
- Przybrudzona Okładka
- Pożółkłe Strony, Pogięte Rogi

Produkt Nie Podlega Wymianie Na Towar Pełnowartościowy.


Nikt nie chce być tchórzem. Co to jednak tak naprawdę znaczy, że ktoś jest odważny? Jak odróżnić odwagę od zwykłej zuchwałości?

Punktem wyjścia najnowszego numeru „Krytyki Politycznej” jest cykl spotkań zorganizowanych przez Świetlicę Krytyki Politycznej w Cieszynie. Interesowała nas kwestia odwagi. Dlaczego w Polsce wyżej ceni się odwagę wojenną niż cywilną? Co to mówi o nas jako społeczeństwie? Co znaczy być odważnym obywatelem w dzisiejszej Polsce? Zadaliśmy te pytania filozofom, artystkom, aktywistkom, komentatorom polskiego życia społecznego. Ich odpowiedzi prezentujemy w niniejszym numerze.

Wśród autorów m.in. Adam Bodnar, Agata Diduszko-Zyglewska, Marta Frej, Andrzej Leder, Rafał Matyja, Liliana Piskorska, Tadeusz Sławek, Joanna Wowrzeczka.

Szczegóły

Liczba stron:
176
Projekt okładki:
Damian Chomątowski
Wysokość w mm:
235
Szerokość w mm:
165
Wydanie:
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

OZ

Opracowanie Zbiorowe

Czytaj więcej

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia