Krytyka Polityczna nr 45: Znudzeni, zmęczeni, wściekli

Krytyka Polityczna nr 45: Znudzeni, zmęczeni, wściekli

Opracowanie Zbiorowe

Wydanie: Cena:
13,93 zł
15,92 zł
13,93 zł 19,90 zł -30%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 19,90


Opis książki

Zbyt znudzeni, by przejmować się polityką. Zbyt zmęczeni, żeby na dłuższą metę zaangażować się w jej zmianę. Zbyt wściekli, żeby tolerować dzisiejsze status quo.

Co zrobić w sytuacji, gdy wygląda na to, że bajka, która do tej pory organizowała nasz polityczny program, właśnie się skończyła? A może w ogóle nie ma co się polityką przejmować? Przecież: It’s all fake news!

W 45 numerze „Krytyki Politycznej”, balansując między ADHD a syndromem wypalenia, zajmujemy się kryzysem dzisiejszej demokracji liberalnej. Czy jest nad czym płakać i czy faktycznie warto ją ratować? Co robić, jak żyć?

Wśród autorów m.in. Kinga Dunin, Byung-Chul Han (pierwszy raz po polsku), Jakub Bożek, Agata Diduszko-Zyglewska, Pierre Rosanvallon, Jan-Werner Müller, Marcin Kaliński, Agnieszka Pajączkowska, Andrzej Leder, Jakub Majmurek, Jakub Dymek, McKenzie Wark, Adelajda Truścińska, Janis Warufakis, Artur Żmijewski.

Matronaty/patronaty

Wsparcie

Numer powstał przy wsparciu Open Society Foundations.

Szczegóły

Liczba stron:
320
Tytuł oryginału:
Znudzeni, zmęczeni, wściekli
Redakcja:
Julian Kutyła
Projekt okładki:
Katarzyna Błahuta
ISBN:
1644–0919
Rok wydania:
2017
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
238
Szerokość w mm:
165
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Krytyki Politycznej

Zobacz też

BIO

OZ

Opracowanie Zbiorowe

Czytaj więcej

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia