Krytyka Polityczna nr 45: Znudzeni, zmęczeni, wściekli

Krytyka Polityczna nr 45: Znudzeni, zmęczeni, wściekli

Opracowanie Zbiorowe

Wydanie: Cena:
15,92 zł
15,92 zł
15,92 zł 19,90 zł -20%

Opis książki

Zbyt znudzeni, by przejmować się polityką. Zbyt zmęczeni, żeby na dłuższą metę zaangażować się w jej zmianę. Zbyt wściekli, żeby tolerować dzisiejsze status quo.

Co zrobić w sytuacji, gdy wygląda na to, że bajka, która do tej pory organizowała nasz polityczny program, właśnie się skończyła? A może w ogóle nie ma co się polityką przejmować? Przecież: It’s all fake news!

W 45 numerze „Krytyki Politycznej”, balansując między ADHD a syndromem wypalenia, zajmujemy się kryzysem dzisiejszej demokracji liberalnej. Czy jest nad czym płakać i czy faktycznie warto ją ratować? Co robić, jak żyć?

Wśród autorów m.in. Kinga Dunin, Byung-Chul Han (pierwszy raz po polsku), Jakub Bożek, Agata Diduszko-Zyglewska, Pierre Rosanvallon, Jan-Werner Müller, Marcin Kaliński, Agnieszka Pajączkowska, Andrzej Leder, Jakub Majmurek, Jakub Dymek, McKenzie Wark, Adelajda Truścińska, Janis Warufakis, Artur Żmijewski.

Matronaty/patronaty

Wsparcie

Numer powstał przy wsparciu Open Society Foundations.

Szczegóły

Liczba stron:
320
Tytuł oryginału:
Znudzeni, zmęczeni, wściekli
Redakcja:
Julian Kutyła
Projekt okładki:
Katarzyna Błahuta
ISBN:
1644–0919
Rok wydania:
2017
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
238
Szerokość w mm:
165
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Krytyki Politycznej

Zobacz też

BIO

OZ

Opracowanie Zbiorowe

Czytaj więcej

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies