Korporacja kościół. Wyznania księdza

Piotr Babiński

Wydanie: Cena:
23,94 zł
20,94 zł
23,94 zł 39,90 zł -40%

Opis książki

Skąd się biorą księża? Jak i przez kogo są formowani? Czego oprócz ślepego posłuszeństwa i liczenia pieniędzy można się nauczyć w seminarium? Ile kosztuje dobre probostwo w bogatej parafii, ile w gorszej, biedniejszej? Ile zarabia ksiądz i na czym? Jak manipuluje wiernymi?

Korporacja Kościół. Wyznania księdza, książka oparta na osobistych doświadczeniach byłego księdza Piotra Babińskiego, nie pozostawia wielu złudzeń. Tej potężnej i odwiecznej korporacji, w której nie Bóg rządzi, a nienasycona żądza władzy nad ludzkością i światem, nie da się naprawić. Można się tylko wyzwolić spod jej potężnych wpływów. 

Szczegóły

Liczba stron:
320
Opracowanie graficzne:
Marcin Hernas | tessera.com.pl
Projekt okładki:
Marcin Hernas | tessera.com.pl
Skład:
Marcin Hernas | tessera.com.pl
ISBN:
978-83-66232-77-8
Rok wydania:
2020
Typ oprawy:
miękka ze skrzydełkami
Wysokość w mm:
205
Szerokość w mm:
132
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

PB

Piotr Babiński

Piotr Babiński (pseudonim) – były ksiądz katolicki, były katolik. W Kościele Rzymsko-Katolickim pełnił również funkcję ministranta, zakonnika, kościelnego prawnika i katechety. Aktualny zawód – nauczyciel.

Czytaj więcej

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies