Wydanie: Cena:
15,96 zł
27,92 zł
27,92 zł
15,96 zł 39,90 zł -60%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 39,90


Opis książki

Wszyscy kochamy dzieci, ale chyba żadna matka nie jest świadoma wszystkich trudów macierzyństwa, dopóki własny bąbelek nie zacznie przebierać nóżkami w jej łonie. Zgaga, nudności i kopanie w podbrzusze (bez ostrzeżenia) to dopiero początek kłopotów.

Bachor to pełen czarnego humoru antyporadnik. Nie tylko dla rodziców. Rozbawi i pouczy pragnących potomstwa, ale też nawet najbardziej wytrwałe matki i cierpliwych ojców. Chyba nie ma na świecie takiego rodzica, który nigdy nie miałby czasem ochoty powiedzieć sobie dość, a swojemu bachorowi, żeby żarł gruz albo przynajmniej w końcu zasnął.

Matronaty/patronaty

Recenzje

wideo

Szczegóły

Liczba stron:
352
Ilustracje:
Łukasz Pyrka
Skład:
Marcin Hernas | tessera
ISBN:
978-83-66232-31-0
Rok wydania:
2020
Wysokość w mm:
210 mm
Szerokość w mm:
132
Wydanie:
Audiobook
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Dominika Węcławek

Dominika Węcławek - pisarka, dziennikarka, scenarzystka komiksowa. Mać naczelna satyrycznego pisma parentingowego Bachor. Autorka powieści Upadła świątyniaSkoczkini. Zapiski z międzygwiezdnego lotu, współautorka Antologii polskiego rapu,  Matko, czy możesz mieć wszystko? Kultowe teksty z serwisu FOCH! oraz książki Bachor. Bezradnik dla nieudacznych rodziców.  Prywatnie wiedźma i matka trójki dzieci.

Czytaj więcej

Katarzyna Nowakowska

Dziennikarka, redaktorka, felietonistka. Od wielu lat związana z mediami kobiecymi i lifestyle’owymi. Była redaktor naczelną internetowego serwisu dla kobiet Foch.pl i współzałożycielką Bachora. Zwierzę miejskie, matka dzieciom (sztuk dwie) i fanka Davida Bowiego. Lubi gluten, cierpi na nietolerancję chamstwa i głupoty.

Czytaj więcej

Anna Rączkowska

Anna Rączkowska - dziennikarka magazynu Twój Styl, performerka, sportowczyni. Blogerka bez spektakularnych sukcesów. Uprawia wszystkie sporty świata, wrzeszczy ze sceny w Chórze kobiet, gotuje prosto i zdrowo, wymyśla złe stylizacje jako BlindBloger. Obserwuje świat od gorszej, brzydszej strony, bo ta zawsze wydawała jej się bardziej interesująca. Matka dwójki. Skrycie marzyła o trójce, ale zabrakło jej pokojów w mieszkaniu. 

Czytaj więcej

Wojciech Grajkowski

Dawniej biolog i badacz edukacji, z czasem coraz bardziej autor: od podręczników, przez książki dla dzieci i bloga Kompostownia, po gry planszowe. Z “Bachorem” początkowo zetknął się jako czytelnik i osobiście doświadczył jego dobroczynnego wpływu na psychikę świeżo upieczonego ojca. W wolnym czasie biega po lesie, podśpiewuje i martwi się na zapas.

Czytaj więcej

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia