Nauczyciel Sztuki

Nauczyciel Sztuki

Wojciech Kłosowski

Wydanie: Cena:
23,94 zł
17,94 zł
23,94 zł 39,90 zł -40%

Opis książki

Mistrzowie fechtunku, intrygi i walka o pozycję na dworze hiszpańskiego księcia w przewrotnej powieści płaszcza i szpady, która została książką miesiąca według magazynu „Forbes”.

Nauczyciel Sztuki to krwista i przewrotna powieść płaszcza i szpady, ale także coś więcej. To spotkanie z prawdziwym mistrzem – takim, o jakiego spotkaniu marzymy przez całe życie. To wciągający labirynt przygód i intryg, w których szermuje się nie tylko mieczem, szablą i trucizną, ale także myślą.

Zobacz, jak okrutny fanatyzm walczy z mądrością, miłością, tolerancją – i odkryj, co z tym wszystkim wspólnego mają koty.

Strona książki na FACEBOOKU

Posłuchaj

Szczegóły

Liczba stron:
552
Skład:
Hanna Gill-Piątek
ISBN:
9788362467907
Rok wydania:
2013
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
210
Szerokość w mm:
135
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Krytyka Polityczna

Zobacz też

BIO

WK

Wojciech Kłosowski

Wojciech Kłosowski - zadebiutował jako autor beletrystyki w 2013 roku, powieścią Nauczyciel Sztuki. Z zawodu jest ekspertem samorządowym, specjalistą w zakresie strategii rozwoju lokalnego, autorem i redaktorem licznych publikacji o szerokiej tematyce samorządowej.
Wykłada zarządzanie kulturą w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk i prowadzi warsztaty z zakresu rewitalizacji społecznej miast w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies