Nauczyciel Sztuki

Nauczyciel Sztuki

Wojciech Kłosowski

Wydanie: Cena:
35,91 zł
29,90 zł
35,91 zł 39,90 zł -10%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 39,90

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.


Opis książki

Mistrzowie fechtunku, intrygi i walka o pozycję na dworze hiszpańskiego księcia w przewrotnej powieści płaszcza i szpady, która została książką miesiąca według magazynu „Forbes”.

Nauczyciel Sztuki to krwista i przewrotna powieść płaszcza i szpady, ale także coś więcej. To spotkanie z prawdziwym mistrzem – takim, o jakiego spotkaniu marzymy przez całe życie. To wciągający labirynt przygód i intryg, w których szermuje się nie tylko mieczem, szablą i trucizną, ale także myślą.

Zobacz, jak okrutny fanatyzm walczy z mądrością, miłością, tolerancją – i odkryj, co z tym wszystkim wspólnego mają koty.

Strona książki na FACEBOOKU

Posłuchaj

Szczegóły

Liczba stron:
552
Skład:
Hanna Gill-Piątek
ISBN:
9788362467907
Rok wydania:
2013
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
210
Szerokość w mm:
135
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Krytyka Polityczna

Zobacz też

BIO

WK

Wojciech Kłosowski

Wojciech Kłosowski - zadebiutował jako autor beletrystyki w 2013 roku, powieścią Nauczyciel Sztuki. Z zawodu jest ekspertem samorządowym, specjalistą w zakresie strategii rozwoju lokalnego, autorem i redaktorem licznych publikacji o szerokiej tematyce samorządowej.
Wykłada zarządzanie kulturą w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk i prowadzi warsztaty z zakresu rewitalizacji społecznej miast w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj więcej

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia