Kochaj i rób

Kochaj i rób

Kinga Dunin

Wydanie: Cena:
27,92 zł
16,00 zł
27,92 zł 34,90 zł -20%

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.

Opis książki

Kochaj i rób – tylko co? „Co chcesz” – odpowiada św. Augustyn. Kinga Dunin i Sławomir Sierakowski rozmawiają jednak dalej. On pyta, ona odpowiada, a w sukurs przychodzą im teksty publicystyczne autorki.

Czasem rozmówcy ścierają się, przerzucają opiniami, kłócą. Czym jest etyka, a czym moralność? Na czym budować związek, jeśli miłość przemija po trzech latach? Czy faceci powinni spotykać się z młodszymi kobietami? Rozmawiają o tym, co jest dla niej wartościowe, o jej marzeniach większych (komunizm) i mniejszych (koniec dyktatury skowronków).

Kochaj i rób to rozmowa przyjaciół i dialog filozoficzny. Próba zarysowania lewicowego projektu etycznego, ale też kobieca opowieść o życiu: w komunie i kapitalizmie, w opozycji i na uniwersytecie, w więzieniu z prostytutkami i już od dziecka, od lat 50. – w spodniach.

Czytaj fragment

Posłuchaj

Recenzje

Szczegóły

Liczba stron:
256
Skład:
rzeczyobrazkowe.pl
ISBN:
9788362467389
Rok wydania:
2011
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
205
Szerokość w mm:
145
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Krytyka Polityczna

Zobacz też

BIO

Kinga Dunin

Kinga Dunin  – publicystka, socjolożka, krytyczka literacka, członkini zespołu Krytyki Politycznej. Autorka wielu książek, m.in.: Tao gospodyni domowej (1996), Karoca z dyni (2000), Czytając Polskę. Literatura polska po roku 1989 wobec dylematów nowoczesności (2004).

Czytaj więcej

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies