"F*ck, fame & game. Co faceci robią w sieci" okładka

F*ck, fame & game

Elżbieta Turlej

Wydanie: Cena:
31,43 zł
31,92 zł
31,43 zł 44,90 zł -30%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 44,90


Opis książki

F*ck, fame & game. Co faceci robią w sieci

Co siedzi w głowach polskich mężczyzn? Przeczytaj reportaż o młodych Polakach i wirtualnym świecie, w którym żyją.
Influencerzy, rycerze Jezusa, chłopaki z grindra, freak fighterzy, fetyszyści, monarchiści. Tylko niektórzy z nich kiedykolwiek pójdą na randkę, ale za to wyrobią 1000% normy.

Wszystkich łączy jedno: poszukiwanie miłości, której często zabrakło w ich domach. Czy walka płci została ostatecznie przegrana przez silniejszą płeć? 

Reportaż Elżbiety Turlej zabiera nas w mało znany, a często wirtualny świat polskich mężczyzn, który – choć czasem trudno w to uwierzyć - istnieje naprawdę, tuż obok nas.

Ostrzegamy: książka zawiera treści nieodpowiednie dla czytelników niepełnoletnich oraz poglądy, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Szczegóły

Liczba stron:
208
Tytuł oryginału:
F*ck, fame & game. Co faceci robią w sieci
Ilustracje:
Marcin Hernas
ISBN:
978-83-67075-18-3
Rok wydania:
2022
Wysokość w mm:
210
Szerokość w mm:
132
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka

Zobacz też

BIO

Elżbieta Turlej

Elżbieta Turlej - dziennikarka i publicystka. W mediach obecna od ponad 25 lat. Pracowała dla magazynów regionalnych jak "Tygodnik Zamojski", "Tygodnik Siedlecki", ale i w "Życiu Warszawy". Publikowała również w "Newsweeku" i "Polityce". W 2016 rok wydała zbiór reportaży "LOVE", a w 2019 roku ukazała się jej książka "Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe".

Czytaj więcej

Wokół książki

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia