Ekonomia na talerzu

Ha-Joon Chang

Wydanie: Cena:
35,94 zł
47,90 zł
35,94 zł 59,90 zł -40%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 59,90


Opis książki

To nie jest książka o „ekonomii jedzenia”, ani książka zestawiająca ekonomię i żywność. To książka o globalizacji, zmianach klimatycznych, migracji, niedostatku, automatyzacji i wielu innych istotnych tematach podanych w lekkostrawnej formie.

Ha-Joon Chang w inteligentny i zabawny sposób łączy opowieści o kuchni i jedzeniu z ekonomią tak, by ambitne idee ekonomiczne stały się nie tylko zjadliwe, ale nawet smaczne.

Szczegóły

Tytuł:
Ekonomia na talerzu. Głodny ekonomista objaśnia świat
Liczba stron:
320
Tytuł oryginału:
Edible Economics: A Hungry Economist Explains the World
Tłumaczenie:
Aleksandra Paszkowska
Projekt okładki:
Katarzyna Błahuta
ISBN:
978-83-67075-77-0
ISBN wydanie e-book:
978-83-67805-03-2
Rok wydania:
Warszawa 2023
Typ oprawy:
miękka ze skrzydełkami
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Krytyki Politycznej
Wymiary:
145 x 205 mm

Zobacz też

BIO

Ha-Joon Chang

Ekonomista, profesor na SOAS w Londynie. Autor popularnych książek ekonomicznych:„23 rzeczy, których nie mówią ci o kapitalizmie”, „Ekonomia. Instrukcja obsługi”, „Źli samarytanie. Mit wolnego handlu i tajna historia kapitalizmu” i najnowszej „Ekonomia na talerzu. Głodny ekonomista objaśnia świat”. Umieszczony na liście 20 najważniejszych światowej sławy intelektualistów magazynu „Prospect”.

Czytaj więcej

Wokół książki

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia