Najlepszy prezent na Dzień Dziecka dla samego siebie? Według Wojtka Szota jest nim wydany przez nas „Bachor. Bezradnik dla nieudacznych rodziców”- ironiczny antyporadnik o rodzicielstwie. 

Jak być rodzicem jak już się nim jest, jak do tego dotrwać lub jak tego uniknąć. Autorki i autor bezradnika nikogo nie oceniają, wszystkich kochają, pulpeciki i słodkie prosiaczki najbardziej. Wszyscy kiedyś byliśmy dziećmi, a spora część z nas będzie lub już jest rodzicami. Szczególnie ci, którzy oczekują nadejścia bachorzątka na ten padół łez, powinni zapoznać się w wyjątkowym w swojej formie, bezkompromisowym i rozbawiającym do łez (a czasem przez łzy) poradnikiem antyparentingowym „Bachor”. (...)

To jest ważna moim zdaniem książka, bo uczy jak przełamać się w języku, jak można mówić, choćby dla siebie, dla własnego bezpieczeństwa. Osoby odpowiedzialne za ten antyporadnik pokazują, że najgorsze, co może się wam przytrafić, to utrata humoru. Pomogą go wam odzyskać, a po „Bezradnik” będziecie sięgać jak wasze bachoretto po przytulankę.

Całość recenzji TUTAJ