Katarzyna Nowakowska i Anna Rączkowska gościły w audycji Michała Nogasia Radio Książki, opowiadając o swoim wspólnym dziecku - książce „Bachor. Bezradnik dla nieudacznych rodziców”.

Bachor” to pełen czarnego humoru antyporadnik. Nie tylko dla rodziców. Książka powstała w odpowiedzi na dyktaturę "fasolinek", opowieści o pięknym i bezstresowym macierzyństwie. Przełamuje tabu, kpi, śmieszy, a jej autorzy udowadniają, że można być dobrą matką i kochającym ojcem także wtedy, gdy ma się - częściej lub rzadziej - dość własnej progenitury.

Rozmowa wokół „Bachora” nie skupia się jedynie na zabawnych, a dla wielu zapewne szokujących radach, poradach i przestrogach zawartych w książce. Bohaterki audycji mówią też o problemie zwalczających się, naskakujących na siebie (nie tylko w sieci) „matek, które wiedzą lepiej”, o tym, dlaczego może nie warto publikować w internecie zdjęć własnych dzieci na nocniku i co sądzą o ludziach, którzy zarabiają dzięki czynieniu z malutkich córek i synów produktów marketingowych.

Można jej wysłuchać TUTAJ