David Harvey: Przewodnik po „Kapitale” Karola Marksa, część 1 okładka

Przewodnik po „Kapitale” Karola Marksa, część 1

David Harvey

Wydanie: Cena:
49,00 zł
49,00 zł
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 49

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.


Opis książki

David Harvey podjął się w niej niełatwego zadania. W sposób niezwykle jasny i błyskotliwy uprzystępnił najbardziej zawiłe aspekty dzieła Marksa.

Przejrzysty układ tej książki pozwala na stopniowe przedzieranie się przez kolejne rozdziały Kapitału. W trakcie tej wędrówki Harvey zawsze służy radą i wyjaśnieniem, nie narzuca jednak nigdy swojego zdania mocą autorytetu. Przewodnik po Kapitale Karola Marksa to najlepsza książka dla tych wszystkich, którzy i które chciałyby bez uprzedzeń rozpocząć swoją przygodę z marksistowską krytyką ekonomii politycznej.

Szczegóły

Tytuł:
Przewodnik po „Kapitale” Karola Marksa, część 1
Liczba stron:
413
Tytuł oryginału:
A Companion to Marx's Capital
Tłumaczenie:
Krystian Szadkowski
ISBN:
978-83-943671-2-1
Rok wydania:
2017
Wydanie:
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Heterodox

Zobacz też

BIO

DH

David Harvey

David Harvey - brytyjski geograf ekonomiczny, teoretyk społeczeny, profesor antropologii. Stosuje metodologię marksistowską do analizy globalizacji i kapitalizmu.

Czytaj więcej

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia