Podręcznik dla klasy pierwszej

Podręcznik dla klasy pierwszej

Tomasz Piątek

Wydanie: Cena:
14,94 zł
14,94 zł 24,90 zł -40%

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.

Opis książki

WARTO WIEDZIEĆ: Po przeczytaniu rodzą się wyłącznie wątpliwości. Ta książka to istny horror.

Najnowszy Podręcznik dla klasy pierwszej do nienauczania na terenie całej Polski, opracowany bez poszanowania praw biskupów diecezjalnych, niezgodny z żadnym rządowym programem.

Podręcznik dostosowany jest do możliwości każdego ucznia: nie uwzględniając potrzeb najsłabszych, psuje rozwinięte umiejętności uzdolnionych, żeby było sprawiedliwie. Głównym celem czytanek jest mieszanie w głowach i sianie zamętu. 

Posłuchaj

CZYTAJ FRAGMENT

Szczegóły

Skład:
Hanna Gill-Piątek
ISBN:
9788362467259
Rok wydania:
2011
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
210
Szerokość w mm:
210
Wydanie:
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Krytyka Polityczna

Zobacz też

BIO

Tomasz Piątek

Tomasz Piątek - pisarz, felietonista. Ukończył lingwistykę na Universita’ degli Studi di Milano. W latach 1995 – 1999 pracował jako dziennikarz w „Polityce”, RMF FM, „La Stampa”, Inforadiu, Radiostacji oraz jako ekspert – psycholingwista. Publikował felietony w miesięczniku „Film” i w „Życiu Warszawy”. Autor m.in. opartej na własnych doświadczeniach powieści Heroina. Ostatnio wydał Morderstwo w La Scali. Nakładem Wydawnictwa Krytyki Politycznej ukazała się jego książka Antypapież (2011) i Podręcznik dla klasy pierwszej (2011).

Czytaj więcej

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies