Ludzie Dobrej Woli

Ludzie Dobrej Woli

Krystian Nowak

Wydanie: Cena:
31,92 zł
27,92 zł
31,92 zł 39,90 zł -20%

Opis książki

W drodze do szkoły, potrącony na pasach przez pijanego , ginie mały Tomek. Sprawa z pozoru wydaje się prosta...

Na miejscu wypadku, we wraku samochodu, policja znajduje winnego.

Całe zajście wywołuje ogromne poruszenie w lokalnej społeczności. Edward Zawisza, prezydent miasta, stara się pomóc pogrążonej w żałobie rodzinie, oferując bezrobotnemu ojcu zabitego chłopca pracę w urzędzie miasta.

Szybko jednak okazuje się, że wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane. Sympatyczne, prowincjonalne miasteczko powoli ukazuje swoją niemiłą stronę…

Nie tylko w Waszyngtonie światowi decydenci knują skomplikowane, mroczne intrygi. Czasem lokalna wierchuszka z małego miasteczka gdzieś w Polsce bywa równie bezwzględna.

Matronaty/patronaty

Recenzje

Szczegóły

Tytuł oryginału:
Ludzie Dobrej Woli
Projekt okładki:
Sara Czyż
Skład:
Katarzyna Błahuta
ISBN:
978-83-65853-83-7
Rok wydania:
2018
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
195
Szerokość w mm:
125
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Krytyki Politycznej

Zobacz też

BIO

Krystian Nowak

Autor, który lubi bacznie przyglądać się społeczeństwu. Z jego fascynacji kontrowersyjnymi zjawiskami społecznymi powstał fanpage „Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty”, a stworzona przez niego wspólnie z rysownikiem Adamem Walasem postać „Patrioty Mariusza” trafnie obnaża i wyśmiewa pułapki nacjonalizmu. Autor książki Wszyscy ludzie, których znam, są chorzy psychicznie. Lubi się śmiać, czasem przez łzy i zaciśnięte zęby.

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies