Lewomyślnie

Lewomyślnie

Roman Kurkiewicz

Wydanie: Cena:
26,91 zł
26,91 zł 29,90 zł -10%

Opis książki

W swoich nowych felietonach Kurkiewicz udowadnia, że nie jest wielbłądem. A udowadniać musi. Bo czy to możliwe, żeby tak utytułowany dziennikarz i błyskotliwy publicysta, pisał takie rzeczy? Żeby ktokolwiek w ogóle takie rzeczy pisał? Czyżby chciał powrotu komuny?

Gilotyna mu się marzy? Polska mu się nie podoba. Policję i urzędników poucza. Ze wszystkich się śmieje. Zniesienia analfabetyzmu wśród klasy politycznej i elity biznesowej żąda. A przecież dobrze wiemy, do czego muszą doprowadzić takie rzeczy. I tego nie chcemy.

Polska Zjednoczona Platforma Ludowa Sojuszu Lewicy Narodowej i Sprawiedliwości jest temu przeciwna. Rzeczpospolita Wyborcza również. Lewactwu trzeba dać stanowczy odpór.

Czytaj fragment

Recenzje

Szczegóły

Liczba stron:
208
Skład:
rzeczyobrazkowe.pl
ISBN:
9788362467310
Typ oprawy:
miękka
Wysokość w mm:
205
Szerokość w mm:
145

Zobacz też

BIO

Roman Kurkiewicz

Roman Kurkiewicz - wieloletni felietonista tygodnika „Przekrój”, wykładowca dziennikarstwa w Collegium Civitas oraz UW, autor programu o książkach i czytaniu „Pod tytułem” w Radiu TOK FM w latach 2006 – 2010, dziennikarz prasowy, telewizyjny i radiowy. Wybór jego wcześniejszych felietonów ukazał się w książce pt. Klapsy polskie (2009).

Czytaj więcej

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies