Dialog Puzyny. Bioróżnorodność

Opracowanie Zbiorowe

Wydanie: Cena:
27,00 zł
20,00 zł
27,00 zł 30,00 zł -10%
Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni: 30


Opis książki

Bioróżnorodność to podstawa funkcjonowania i rozwoju każdego ekosystemu. Dzięki bioróżnorodności możliwe jest podtrzymywanie istniejących relacji i nawiązywanie nowych. To ona zapewnia środowiskom odporność na wstrząsy wywoływane przez warunki zewnętrzne.

Miesięcznik "Dialog" był - i mamy nadzieję, że jeszcze będzie - bioróżnorodnym środowiskiem. W drugim tomie Dialogu Puzyny publikujemy teksty wycofane przez autorów i autorki, którzy nie zgodzili się na współtworzenie czasopisma przejętego wbrew woli zespołu. Prezentujemy dramaty i eseje pisane różnymi stylami, o różnych rzeczach, tradycyjne i dziwne. Autorstwa uznanych i doświadczonych, debiutujących, a także tych na dorobku. W numerze: cztery polskie sztuki (Bolesto, Gołosz, Janiczak, Saniewski) i jedna zagraniczna (Crimp) i towarzyszące im eseje na tematy tak fundamentalne jak miłość, sport, mroczne zwierzęta, oraz "jak się pisze", czyli przegląd tekstów najmłodszego pokolenia piszących o teatrze.

Szczegóły

Tytuł:
Dialog Puzyny. Bioróżnorodność
Liczba stron:
256
ISBN:
9788396856418
Rok wydania:
2023
Typ oprawy:
miękka
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Fundacja Dialogu im. Konstantego Puzyny

BIO

OZ

Opracowanie Zbiorowe

Czytaj więcej

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia