Mamy to! Aż dwie książki z naszej serii Nie-fikcja znalazły się w tegorocznej finałowej dziesiątce konkursu Grand Press – Książka Reporterska Roku 2022. "Zderzenie czołowe" Bartosza Jakubowskiego oraz "Lokalsi" Andrzeja Andrysiaka uznane zostały za jedne z najlepszych i najciekawszych reportaży ostatniego roku. Ogromnie gratulujemy ich autorom i trzymamy kciuki za kolejne wyróżnienia w konkursie! 

To już drugi rok z rzędu, kiedy nasze reportaże nominowane są w konkursie Grand Press. W 2021 w finałowej selekcji znalazła się "Betonoza" Janka Mencwela. Dużo to dla nas znaczy - cały czas pracujemy, żeby dostarczać Wam w naszej serii Nie-fikcja ciekawe i ważne społecznie historie, najlepszą literaturę opartą na faktach. Na kolejny rok szykujemy dla Was kolejne książki z serii - nie zawiedziecie się!

Dziesięć spośród 72 zgłoszonych na konkurs książek trafiło do finału trzeciej edycji konkursu na Książkę Reporterską Roku. W tym roku w jury konkursu zasiadają: Roman Kurkiewicz, Weronika Mirowska, Beata Stasińska, Małgorzata Szejnert oraz Michał Żakowski.

Więcej informacji o konkursie na stronie magazynu "Press".

Książki do kupienia w sklepie Wydawnictwa KP.