Ogromnie gratulujemy Marcinowi Hernasowi kolejnej nominacji za oprawę graficzną książki "Dezorientacje. Antologia polskiej literatury queer". Tym razem projekt nominowany został do Konkursu Klubu Twórców Reklamy w kategorii "Publication and Editorial". Trzymamy kciuki!

O konkursie:

Konkurs Klubu Twórców Reklamy to przede wszystkim święto kreatywności i twórczej odwagi, w którym doceniamy wyrazistą komunikację, niestandardowe i przełamujące konwencję idee oraz aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów.

Nie ma kreatywności bez prób przekroczenia tego, co znane i to właśnie tę oryginalność w konkursie KTR doceniamy i nagradzamy od 2004 roku, dając twórcom reklamy i dziedzin ją współtworzących miejsce do ewaluacji siły oddziaływania przekazu ich pomysłów.

KTR to ciągle rozwijający się konkurs, który ewoluuje wraz ze zmieniającym się kontekstem kulturowym oraz możliwościami otaczającej nas technologii i mediów. To też platforma integrująca i wspierająca branżę kreatywną przez cały rok oraz miejsce wzajemnej inspiracji, konstruktywnej dyskusji i kreatywnych poszukiwań.

Wybierając najlepsze prace, doceniamy odwagę, aktualność, kunszt i twórczą wyobraźnię w czterech głównych kategoriach: Communication, Design, Technology oraz Craft. Nominowane prace nagradzane są brązem, srebrem, złotem oraz nagrodą BEST OF CATEGORY.

Więcej o konkursie na stronie KTR.

Książka dostępna w sklepie Wydawnictwa KP.