Autorka "Pieprzenia i wanilii" będzie gościnią walentynkowego spotkania - dyskutować będziemy o miłości w Internecie oraz jak (i czy) nowe technologie wpłynęły na randkowanie i relacje miłosne. Spotkanie online poprowadzi dziennikarz i etnograf – Piotr Kędziorek. Jego gośćmi będą: Julita Czernecka, Waldemar Kuligowski, Joanna Jędrusik.

Cyfrowy i analogowy świat przenikają się. Coraz częściej spotykamy się na videorozmowach, nie tylko w sprawach zawodowych. Piszemy do siebie także coraz więcej, a emotki zastępują nam widok prawdziwej twarzy. Ile emocji może wzbudzić obraz buźki z serduszkiem lub trzy pulsujące kropeczki wskazujące na to, że tam po drugiej stronie, ktoś formułuje odpowiedź kierowaną do nas. I dlaczego mamy często poczucie, że trwa to za długo?

W ramach walentynkowego spotkania dyskutować będziemy o miłości w Internecie oraz jak (i czy) nowe technologie wpłynęły na randkowanie i relacje miłosne. Podpytamy specjalistów o nowe trendy i zjawiska oraz o to, jak na związki wpłynęła pandemia i lockdown.

Wydarzenie towarzyszące ekspozycji IKONY - wystawa grupy PanGenerator. IKONY zrealizowane zostały w ramach projektu Rzeczy Kultowe dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Edukacja kulturalna na lata 2018-20 oraz współfinansowania Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Więcej o wystawie https://bit.ly/IKONYwPME

Patroni medialni wystawy IKONY: Magazyn Szum, Contemporary Lynx, Notes.Na.6.Tygodni

Więcej informacji o spotkaniu tutaj.

Książki Joanny Jędrusik do kupienia tutaj.