Anna Petelenz recenzuje książkę Jetlag Michała R. Wiśniewskiego na portalu Korpo-kultura (21.02.2015):

„O tym, że „chyba tylko laski z haerów nie umieją nastawić torrenta”. A ten torrent, dead drop, Xbox i smartfon to istotne elementy świata przedstawionego przez Michała R. Wiśniewskiego w zwartej i dynamicznej powieści Jetlag. Bohaterowie to bowiem nerwowe twory do technologii odwołujące się na każdym niemal kroku.

Jetlag to „zespół nagłej zmiany czasowej” – przytrafiający się dość powszechnie pasażerom długich, zazwyczaj międzykontynentalnych lotów. Stan swoistego kaca, w którym zarówno aktywność jak i sen staje się męcząca i nie do końca możliwa. W takim oto momencie dopadamy bohaterów Jetlagu. Szaraków pracujących w korpo, prowadzących nużące, fejsbukowe życie, dla których nagłe przebudzenie może wiązać się ze znalezieniem w ścianie cudzego pendriva pełnego nieco obscenicznych zdjęć. Te zdjęcia staną się przyczynkiem nowych doświadczeń towarzyskich i erotycznych, z wprowadzeniem na arenę miłosnych bodźców tzw. furrysów, czyli ludzi przebierających się za zwierzęta (...).

Książka jest, pozbawionym pretensjonalności kreowania na Epokowe Dzieło, jednym z ciekawszych przykładów okołokorporacyjnych wytworów rodzimej popkultury.”

Zamów książkę w promocyjnje cenie w Księgarni KP.

Książka jest również dostępna jako e-book.