Kuba Ambrożewski recenzuje książkę Podrzyj, wyrzuć, zacznij jeszcze raz. Postpunk 1978-1984 Simona Reynoldsa w serwisie Screenagers.pl (10.03.2015):

„To wspaniała książka. Powinniście ją przeczytać (...).

Można patrzeć na Rip It Up... pod kątem encyklopedycznym – mamy do czynienia z niebywałym nagromadzeniem faktów, do tego skrupulatnie poukładanych i rozsądnie opowiedzianych. Ale można też chłonąć dzieło Reynoldsa w oderwaniu od dziedzictwa muzycznego, jako literaturę niemalże przygodową, w której zbiorowy bohater z brzydkiego, brudnego kaczątka przeobraża się w pięknego łabędzia – gwiazdę wybiegów, kolorowych magazynów i telewizji. Bo tak w istocie można streścić drogę, jaką przebył post-punk (...).

To książka na polskim rynku bardzo potrzebna. Nie dlatego, że opowiada historię wielu ważnych zespołów, ale dlatego, że mówi o ciągłej potrzebie stawiania sobie pytań, wyzwań, „kwestionowania wszystkiego”, również w muzyce. W obciążonym masą rockistowskich stereotypów, polskim krajobrazie lektura Podrzyj, wyrzuć, zacznij jeszcze raz nawet w 2015 roku może okazać się rewolucyjnym, oczyszczającym doświadczeniem. W końcu nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa.”

Zamów książkę w promocyjnej cenie w Księgarni KP.