Rozmowę z autorką Fanfika Natalią Osińską oraz ilustratorką Olgą Budzan poprowadzi redaktor powieści Jaś Kapela.

25 lutego, sobota, godz. 16.00, UFF klub, ul.Nankiera 1Dołącz do nas! Poznaj okoliczności i anegdotki związane z powstawaniem lektury. Posłuchaj, co mają do powiedzenia na jej temat autorzy - opowiedz o swoich wrażeniach po lekturze!

Tym wydarzeniem - odpalamy w UFF przestrzeń ROZMOWY - spodziewajcie się kolejnych spotkań z literaturą, kulturą i sztuką. Jak zawsze - będzie kolorowo!

Patronują nam Kultura Równości oraz Seksualne (r)ewolucje


O książce:
W poznańskim liceum trwają przygotowania do Dnia Niepodległości. Czyja koncepcja zwycięży? Kółko historyczne domaga się patriotycznej akademii. Zespół kabaretowy woli skecze o rogalach świętomarcińskich. Tymczasem szesnastoletnia Tosia ma na głowie poważniejszy problem: chyba się zakochała w jednym z artystów. W dodatku nie potrafi dojść do ładu z tym, kim tak naprawdę jest. Jedno wie na pewno: ma dość bycia grzeczną dziewczynką i potulnego spełniania cudzych oczekiwań.

Vlogerka Martha Oakiss: To jest dosłownie samo życie... Trzeba coś takiego przeczytać, żeby pewne rzeczy zrozumieć i co najważniejsze jest w tym też oryginalność: takiego wątku jak tu nie spotkałam w żadnej innej książce.

Vlogerka Here's Alex:Jeżeli przeczytacie "Fanfik", a nawet jak nie przeczytacie, to pamiętajcie, że to kim naprawdę jesteście wyjdzie - i lepiej żeby wyszło wcześniej, bo lata, które spędzicie okłamując się , będą stracone. [...] W pewnych momentach ta książka bardzo wjechała mi na psychikę - nie zjechała, tylko skłoniła do naprawdę głębokich rozważań.