Jak zostać feministyczną psujzabawą? Zapraszamy na rozmowę i warsztaty zinowe o feminizmie, codziennych formach oporu, sianiu zamętu i denerwowaniu wszystkich podczas rodzinnych obiadów. Wstęp wolny, ale na warsztaty obowiązują zapisy.

Rozpoczynamy dyskusją wokół "Przewodnika feministycznej psujzabawy" Sary Ahmed, moderowaną przez Sekcję Studencką Pracowni Gender/Sexuality (ok. 1 godz.).

W drugiej części spotkania, razem z Girls and Queers to the Front, będziemy tworzyć ziny inspirowane “Przewodnikiem”, skupione wokół ulubionych cytatów i pytań, które pojawią się podczas rozmowy. Nauczymy się prostej instrukcji tworzenia własnego mini-zina, będziemy wspólnie rysować, kolażować i pisać. Mini-ziny będą służyć jako indywidualne przedłużenie “Przewodnika” feministycznej psujzabawy. Warsztaty potrwają ok. 2 godz.

13.07.2024 | WARSZAWA | TURNUS | 13.00

Spotykamy się 13 lipca w godzinach 13-16 w Turnusie (Wolska 46/48, Warszawa). Prowadzą: Ola i Agata z Girls and Queers to the Front + Kama Bagińska i Ola Malinowska z Sekcji Studenckiej Pracowni Gender/Sexuality. Wydarzenie znajdziecie na Facebooku.