Zapraszamy na cykl autorskich audycji i setów didżejskich poświęconych książce, 30 lat polskiej sceny techno.  Tak jak autorzy – Radosław Tereszczuk, Łukasz Krajewski i Artur Wojtczak – stanęli przed niełatwym zadaniem uchwycenia w jednym wydawnictwie trzech dekad rozwoju polskiej sceny klubowej, tak równie sporym wyzwaniem będzie zmierzenie się autorów i autorek stałych audycji w Radio Kapitał z tą ponad ośmiuset stronicową antologią. 

Jak ugryźć tak obszerny i bogaty w szczegóły temat? Jak czytać historię złożoną z tak wielu osobistych perspektyw? Dokładamy głos do trwającej od dłuższego czasu dyskusji na temat tego kontrowersyjnego, jak i już kultowego tytułu.

Na przestrzeni dwóch tygodni (9 – 21 lutego) usłyszymy na antenie Radia Kapitał: 6 autorskich odcinków w ramach stałych audycji w kapitałowej ramówce: Malcontent, Wieloświat, JOY, Technoranek, 00's VELVET TAKEOVER, jumpy daisy, a także 4 sety DJ-skie, wybrane spośród opublikowanych w projekcie wydawcy “30 lat polskiej sceny techno”.

Więcej o audycjach tutaj.

Więcej o książce tutaj.