Biogram

YS

Yancey Strickler – współzałożyciel i były prezes Kickstartera.

Występował w stacjach telewizyjnych NBC, CNN, MSNBC oraz programach radiowych NPR Marketplace, Planet Money, KCRW, PBS i BBC.

Artykuły o nim pojawiły się na łamach Wired, Financial Times, The New York Times, New York Magazine, Forbes i Vox. Występował jako prelegent na festiwalach filmowych SXSW i Sundance, a także w Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MoMA) w Nowym Jorku, podczas Atlantic Ideas Festival, TechCrunch Disrupt, Web Summit, na uczelniach MIT, Stanford oraz w London School of Economics. Członek honorowy Drucker Institute.

Znalazł się na listach wpływowych osób 40 Under 40 magazynu Fortune, New Establishment Vanity Fair i Young Global Leaders Światowego Forum Ekonomicznego. The London Spectator nazwał go „jednym z najmniej nieznośnych technoewangelistów w historii”. Dorastał na farmie w Clover Hollow w stanie Wirginia. Mieszka z rodziną w Vancouver w Kanadzie.

Udostępnij
Produkt dodany do listy życzeń

Polityka prywatności

Nieustannie dostosowujemy witrynę do potrzeb osób ją odwiedzających. Korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Informacje i ustawienia