Mieszkam w Polsce

Mieszkam w Polsce

Wydanie: Cena:
99,90 zł

Ten pakiet zawiera

99,90 zł

Zamiast 116,73 zł

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.

Opis książki

Najnowsza historia Polski w książkach Krytyki Politycznej.

Prześniona rewolucja pokazuje jak doszło do zmiany polskiego społeczeństwa i jakie są korzenie współczesnej klasy średniej.

Skok w nowoczesność to niesamowity esej o powojennym rozwoju państw peryferyjnych, które chciały dogonić kraje pierwszego świata. 

Natomiast Prywatyzując Polskę to prawdziwa historia zmian ustrojowych w Polsce po roku 89, na przykładzie prywatyzacji fabryki Alima.

Szczegóły

Zobacz też

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies