Pakiet informatyczny

Wydanie: Cena:
55,00 zł

Ten zestaw zawiera

55,00 zł

Zamiast 71,90 zł

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.


Opis książki

Informatyka   jest   kobietą! 

Big   data   jest   kobietą!   

Technologia   jest   kobietą! 

Udowadniamy   to   na   przynajmniej dwa sposoby. Oba z   nich, z okazji obchodzonego 8 czerwca Dnia  Informatyczki (i Informatyka) - w pakiecie taniej.

Pakiet na Dzień Informatyczki. Za równo 50 zł zdobędziesz aż dwie perełki. Z jednej z nich dowiesz się, że pierwsze   polskie  komputery   budowały   kobiety,   cyfrodziewuchy.   Druga   to demaskatorskie   dzieło   Brittany   Kaiser,   udowadniające,   że  zwycięstwo Donalda   Trumpa   zaszło   w   następstwie   manipulowania   informacjami   na niespotykaną dotąd skalę. W pakiecie nie tylko zadziwiająco tanio, ale także kompleksowo.

Szczegóły

Wydanie:
Miękka okładka

Zobacz też

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies