Pakiet numerów
Pakiet numerów
Pakiet numerów
Pakiet numerów

Krytyka do sześcianu

Wydanie: Cena:
39,90 zł
39,90 zł

Opis książki

Skąd się wzięła klKwartalnik „Krytyka Polityczna” jest przedsięwzięciem wydawniczo - kulturalnym – pismem zaangażowanym w bieg spraw publicznych w Polsce.

Każdy numer poświęcony jest innej ważnej kwestii, która nierzadko jest lub staje się ważnym tematem debaty publicznej w Polsce i na świecie.

Ten pakiet to świetny sposób na poznanie Krytyki Politycznej.

Jeśli nigdy nie czytałaś/ęś „Krytyki Politycznej” zestaw trzech ostatnich numerów jest właśnie dla Ciebie!

a średnia, dokąd zmierza, a może jest tylko naszym złudzeniem?

Nr 42: Klasa średnia - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Kolejne państwa wznoszą fizyczne lub prawne mury w obronie przed falą uchodźców.

Czym jednak są biurokratyczne zasieki z przepisów lub te realne z drutu żyletkowego dla ludzi, którzy przepłynęli Morze Śródziemne na kawałku nadmuchanego kauczuku? I przede wszystkim: co wznoszenie tych zasieków oznacza dla nas, Europejczyków? Czy doświadczamy właśnie transformacji europejskich wartości?

Nr 43: Uchodźcy

Czy właśnie doświadczamy zmierzchu dziennikarstwa i narodzin fenomenu, który został już określony mianem „ciennikarstwa”? A może lamenty w związku z upadkiem „prasy papierowej” są przesadzone, w końcu cyfrowa zmiana oferuje jednak całkiem poważne korzyści dla czytelników i medialnych twórców? 

Nr 44: Koniec prasy. Będziecie tęsknić?

Szczegóły

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies