Pakiet numerów
Pakiet numerów
Pakiet numerów
Pakiet numerów

Krytyka do sześcianu

Wydanie: Cena:
39,90 zł
39,90 zł

Opis książki

Skąd się wzięła klKwartalnik „Krytyka Polityczna” jest przedsięwzięciem wydawniczo - kulturalnym – pismem zaangażowanym w bieg spraw publicznych w Polsce.

Każdy numer poświęcony jest innej ważnej kwestii, która nierzadko jest lub staje się ważnym tematem debaty publicznej w Polsce i na świecie.

Ten pakiet to świetny sposób na poznanie Krytyki Politycznej.

Jeśli nigdy nie czytałaś/ęś „Krytyki Politycznej” zestaw trzech ostatnich numerów jest właśnie dla Ciebie!

a średnia, dokąd zmierza, a może jest tylko naszym złudzeniem?

Nr 42: Klasa średnia - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Kolejne państwa wznoszą fizyczne lub prawne mury w obronie przed falą uchodźców.

Czym jednak są biurokratyczne zasieki z przepisów lub te realne z drutu żyletkowego dla ludzi, którzy przepłynęli Morze Śródziemne na kawałku nadmuchanego kauczuku? I przede wszystkim: co wznoszenie tych zasieków oznacza dla nas, Europejczyków? Czy doświadczamy właśnie transformacji europejskich wartości?

Nr 43: Uchodźcy

Czy właśnie doświadczamy zmierzchu dziennikarstwa i narodzin fenomenu, który został już określony mianem „ciennikarstwa”? A może lamenty w związku z upadkiem „prasy papierowej” są przesadzone, w końcu cyfrowa zmiana oferuje jednak całkiem poważne korzyści dla czytelników i medialnych twórców? 

Nr 44: Koniec prasy. Będziecie tęsknić?

Szczegóły

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies