Hey Piketty !

Hey girl! , Hey boy! r>g !

to najważniejsze przesłanie Thomas'a Piketty'ego zawarte w ekonomicznym bestsellerze dekady - Kapitale w XXI wieku.

Pokaż wszystkim, że wiesz skąd biorą się nierówności ekonomiczne, czyli że:

r>g !

Pakiet zawiera światowy bestseller Thomas'a Piketty'ego  Kapitał w XXI wieku oraz koszulkę bawełnianą wyprodukowaną w Łodzi.

Jeśli chcesz zmienić rozmiar albo wzór koszulki, to wpisując adres w podsumowaniu zamówienia napisz w komentarzu: nazwę wzoru oraz rozmiar koszulki.

Na przykład:

 • damska Hey Boy, rozmiar M

albo

 • męska Hey Girl, rozmiar XL

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Ograniczona oferta specjalna

62,91 zł

69,90 zł

Zamiast 96,91 zł

- +

Zawartość pakietu

 • Oferta specjalna
  1 x

  71,91 zł 79,90 zł W magazynie
  Niższa cena!
  Najważniejsza i najbardziej poczytna książka ekonomiczna dekady, światowy bestseller, który zmienił sposób, w jaki patrzymy na społeczeństwo, na gospodarkę i na obecne w nich nierówności. Napisany ze swadą, ale i ugruntowany w nowatorskiej analizie danych empirycznych, błyskotliwy i rzetelny zarazem Kapitał w XXI wieku na długie lata wyznaczył nowe szlaki...
 • Oferta specjalna
  1 x
  25,00 zł 54,90 zł W magazynie
  Niższa cena!
  r > g Thomas Piketty w książce Kapitał w XXI wieku udowadnia, że stopa zwrotu z kapitału (r) w XXI wieku przekraczać będzie wzrost gospodarczy (g). Oznacza to, że źródłem bogactwa stanie się przede wszystkim dziedziczenie, a nie praca, co doprowadzi do pogłębiania nierówności gospodarczych i społecznych. Koszulka w kolorze białym. 100% Bawełna...
 
Więcej

Napis na koszulce odnosi się do treści zawartej w książce ekonomisty, który mówi o tym, że stopa zwrotu z kapitału (r) w XXI wieku przekraczać będzie wzrost gospodarczy (g). Oznacza to, że źródłem bogactwa stanie się przede wszystkim dziedziczenie, a nie praca, co doprowadzi do pogłębiania nierówności gospodarczych i społecznych.

Zobacz też:

Menu