Medyczna Marihuana. Historia hipokryzji

Medyczna Marihuana. Historia hipokryzji

Dorota Rogowska-Szadkowska

Wydanie: Cena:
39,92 zł
31,92 zł
39,92 zł 49,90 zł -20%

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.

Opis książki

Medyczna marihuana. Cudowne lekarstwo czy zwykła szarlataneria?

Książka Doroty Rogowskiej-Szadkowskiej to imponujące kompendium na temat medycznych właściwości marihuany. Tych dokładnie zbadanych, lecz także tych, co do których brakuje nam pełnej wiedzy. Choć znana i używana od tysiącleci w różnych kulturach, marihuana wciąż nie może doczekać się wyczerpujących badań ani racjonalnej debaty – szczególnie w Polsce. Panika przed nielegalną przyjemnością sprawia, że cierpią pacjenci- m.in. dzieci chore na lekooporną padaczkę.

Medyczna marihuana. Historia hipokryzji otwiera dyskusję i zachęca do zmiany. Marihuana jest znacznie bezpieczniejsza niż alkohol, więc nie ma powodu się jej bać, za to jest wiele powodów, żeby ją badać i podawać tym, którzy jej potrzebują.

WIDEO

posłuchaj

Recenzje

Matronaty/patronaty

WSPARCIE

Publikacja ukazuje się przy wsparciu Open Society Foundations w ramach programu Global Drug Policy.

Szczegóły

Liczba stron:
580
Projekt okładki:
Katarzyna Błahuta
Skład:
Katarzyna Błahuta
ISBN:
978-83-65369-05-5
Rok wydania:
2016
Typ oprawy:
miękka
Wydanie:
Ebook
Miękka okładka
Wydawnictwo:
Krytyka Polityczna

Zobacz też

BIO

DR

Dorota Rogowska-Szadkowska

Dorota Rogowska-Szadkowska - dr n. med., współtworzyła jeden z pierwszych w Polsce oddziałów dla osób z HIV/AIDS, autorka ponad 100 publikacji naukowych i popularnonaukowych dotyczących różnych aspektów HIV/AIDS, w tym Żyć z wirusem…, Krajowe Centrum ds. AIDS, Warszawa, 2007, członkini honorowa Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS. Pracuje w Zakładzie Medycyny Rodzinnej i Pielęgniarstwa Środowiskowego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Czytaj więcej

Wokół książki

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies