Wyprzedaż

Jedzenie bez zwierząt

Jakie skutki miałoby ograniczenie spożywania mięsa w skali globalnej? Czym jest wybór jedzenia mięsa w ujęciu społecznym i gospodarczym?

W skład pakietu wchodzą:

 • Zjadanie zwierząt
 • Społeczeństwo bez mięsa

W Zjadaniu zwierząt Foer pokazuje, jak wygląda hodowla przemysłowa - proces wraz z podejściem hodowców do zwierząt. Skąd bierze się mięso, które następnie trafia do sklepów?

Społeczeństwo bez mięsa to książka Jarosława Urbańskiego, który zastanawia się nad kwestią spożywania mięsa w perspektywie socjologicznej, ekonomicznej oraz historycznej.

Nowy produkt

59,90 zł

Zamiast 70,41 zł
Chwilowo brak w magazynie.

Zawartość pakietu

 • Oferta specjalna
  1 x

  31,41 zł 34,90 zł W magazynie
  Niższa cena!
  Najlepsi dziennikarze i aktywiści praw zwierząt – a także Jezus, Gandhi, Pitagoras, Arystoteles, John Locke i Immanuel Kant – zmagali się z pytaniem o to, czy zabijanie zwierząt na mięso jest etyczne. Dzięki tej niezwykle dociekliwej książce Foer dołącza do nich. Zjadanie zwierząt nie nawołuje jednak do przejścia na wegetarianizm. Ta książka to apel o...
 • Oferta specjalna
  1 x
  39,00 zł 49,00 zł W magazynie
  Niższa cena!
  Wegetarianizm i spożywanie mięsa oraz wykorzystywanie zwierząt są głównym tematem niniejszej książki. W istocie rzeczy zastanawiając się nad konsumpcją produktów pochodzenia zwierzęcego w opozycji do produktów pochodzenia roślinnego, pytamy o podwaliny gospodarki wszystkich społeczeństw od ich zarania. Co więcej, formy zdobywania jedzenia i modele diety...

Zobacz też:

Rekomendowane:

Menu