Jak rozmawiać z prawicą?

Jak rozmawiać z prawicą?

Wydanie: Cena:
119,00 zł

Ten zestaw zawiera

119,00 zł

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.


Opis książki

Prawica prawicy nierówna. Niekiedy da się rozmawiać przy pomocy prostych argumentów, czasem jednak trzeba zrozumieć mechanizmy, m.in. wiedzieć dobrze, "Co to jest populizm?" Przyda nam się też dogłębne rozumienie słowa "Postprawda" i sensowna odpowiedź na pytanie "Co po Europie?" Być może wtedy wywołana przez prawicowy populizm "Europejska wojna domowa" będzie dla nas nieco mniej zagmatwana i – kto wie? – uda nam się nawrócić jakiegoś/jakąś populistę/populistkę?

Szczegóły

Zobacz też

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies