jak rodziła się polska demokracja?

Jak rodziła się polska demokracja?

Wydanie: Cena:
69,00 zł

Ten zestaw zawiera

69,00 zł

Zamiast 80,82 zł

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.


Opis książki

W bólach, trudach i mękach. Z wieloma komplikacjami. Pierwszy demokratycznie wybrany prezydent, Gabriel Narutowicz, został zabity, czego przyczyny i skutki analizuje Paweł Brykczyński w książce "Gotowi na przemoc". Z kolei Andrzej Leder w "Prześnionej rewolucji" przygląda się narzuconej z góry, wymazanej z pamięci, ale jednak rewolucji, która dokonała się w Polsce w latach 1939-1956. Dla tych, którzy chcą zrozumieć więcej – lektury obowiązkowe.

Szczegóły

Zobacz też

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies