Jak mieć piątkę minus z ekonomii?

Jak mieć piątkę minus z ekonomii?

Thomas Piketty

Wydanie: Cena:
100,00 zł

Ten pakiet zawiera

100,00 zł

Zamiast 116,82 zł

Opis książki

Bez znajomości Piketty’ego piątka z ekonomii jest niemożliwa. Oprócz 3-częściowego „pikietu”, polecamy także pakiet nieco odchudzony – zawiera "Kapitał w XXI wieku", którego nikomu chyba nie musimy przedstawiać, oraz najnowszą książkę słynnego ekonomisty – "Do urn obywatele!" W szczuplejszym „pikiecie” – nadal taniej! 

Szczegóły

Wydanie:
Twarda okładka

Zobacz też

BIO

Thomas Piketty

Thomas Piketty (1971) – francuski ekonomista, absolwent m.in. London School of Economics, dyrektor ds. badań w École des hautes études en sciences sociales (EHESS), współzałożyciel i profesor Paris School of Economics. W 2012 roku zaliczony przez „Foreign Policy” do grona stu najbardziej wpływowych intelektualistów na świecie. Nakładem Wydawnictwa Krytyki Politycznej w ukazały się w Polsce jego najważniejsze książki: Kapitał w XXI wieku, Ekonomia nierówności i Czy można uratować Europę?

Czytaj więcej

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies